ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 14309007
nr 1430 9007
Karl Johan, intarsia. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:20:16
100 kr
150 kr
250 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren